Tennis Norge sine lesere har nå sjans til å vinne en signert racket av selveste Carlos Alcaraz. Foto: Babolat.

Vinn en signert Babolat racket fra Carlos Alcaraz

av | 5 desember, 2023 - 10:05 | Norsk

Svar rett på tre spørsmål og Carlitos racket kan bli din!

Racketspesialisten har i samarbeid med Tennis Norge og Babolat satt av en Babolat Pure Aero 98 tennisracket, signert av selveste Carlitos Alcaraz.

Alt du trenger å gjøre for å delta i konkurransen er å svare rett på tre spørsmål samt å følge/like Tennis Norge på Facebook.

Link til konkurransen: HER

Carlitos Way: Carlos Alcaraz nådde verdenstoppen med Babolat Pure Aero 98. Foto: Babolat.

Babolat Pure Aero 98

En helt ny modell som allerede har skapt seg et navn i form av at den er Carlos Alcaraz valg av tennisracket. Pure Aero 98 har en unik kombinasjon av egenskaper for å matche den moderne krevende tennisspilleren. Tennisracketen har en 98 sq.inch treffoverflate, en tynnere 21/23/22 ramme og et 16×20 strengemønster som sammen gir optimale forutsetninger for økt kontroll og presisjon.

Babolat Pure Aero 98 har en utsalgspris på 3.299.

Relaterte artikler

Relaterte artikler

Ny utgave av magasinet Tennis Norge

Ny utgave av magasinet Tennis Norge

I full fart mot Topp 100 – supertalentet Nicolai Budkov Kjær spås en stor fremtid – les mer om han og andre aktuelle saker fra tennisverdenen.

Følg oss på sosiale medier:

Abonner på Tennis Norge magasinet!

Magasinet Tennis Norge gir et dypere innblikk i norsk og internasjonal tennis. Les reportasjer om den nye generasjonen, de etablerte stjernene- og legendene som definerte sporten.

I tillegg inneholder magasinet mye spennende informasjon om aktuelle tennis-tema, samt trening, helse og livsstil.

Arkiv