Stokke og Helgø røk i semifinalen

av | 25 mars, 2019 - 10:56 | Norsk

Melanie Stokke og Malene Helgø måtte se seg slått i semifinalen.

Begge vant lørdag andre runde og kvartfinalen. Helgø vant begge kampen i et avgjørende tredje sett, som foregikk som supertiebreak.

Søndag var det duket for semifinale. Verken Stokke eller Helgø hadde dagen, og tapte i to sett mot Mirjam Björklund og Chantal Skamlova i 15.000-dollarsturneringen i Tabarka.

Begge spiller også denne uken turneringen i 15.000-dollarsturneringen i Tabarka. Astrid Wanja Brune Olsen og Lene Mari Bolkesjø Hovda prøver seg i kvalifiseringen.

Relaterte artikler

Relaterte artikler

Følg oss på sosiale medier:

Abonner på Tennis Norge magasinet!

Magasinet Tennis Norge gir et dypere innblikk i norsk og internasjonal tennis. Les reportasjer om den nye generasjonen, de etablerte stjernene- og legendene som definerte sporten.

I tillegg inneholder magasinet mye spennende informasjon om aktuelle tennis-tema, samt trening, helse og livsstil.

Arkiv