Live-TV

Annonsørinnhold:
Vår samarbeidsparter Unibet har rettighetene til alle ATP- og WTA-turneringene, samt en rekke andre turneringer, blant annet flere av turneringene de norske spillerne er med i. Under er en oversikt over dagens kamper Unibet tilbyr Tennis-Norges lesere muligheten til å se. Ved å klikke på hver enkelt kamp blir du ført videre til Unibets sider.

David Goffin vs Daniil Medvedev
Grand Slam Australia Open
Fritz/Norrie vs Sock/Withrow
Grand Slam Australian Open Dobler
Joao Sousa vs Kei Nishikori
Grand Slam Australia Open
Spears/Cabal vs Latisha Chan/I
Grand Slam Australian Open Miks dobler
Makarova/Sitak vs Klepac/Roger-Vasselin
Grand Slam Australian Open Miks dobler
Dayana Yastremska vs Serena Williams
Grand Slam Australia Open - Damer
Inglot/Skugor vs Demoliner/Nielsen
Grand Slam Australian Open Dobler
Fabio Fognini vs Pablo Carreno Busta
Grand Slam Australia Open
Kubot/Zeballos vs Chardy/Martin
Grand Slam Australian Open Dobler
04:00
lør
Begu/Buzarnescu vs Cornet/Martic
Grand Slam Australian Open Damer Dobbel
04:00
lør
Pierre-Hugues Herbert vs Milos Raonic
Grand Slam Australia Open
04:20
lør
Collins/Venus vs Chan/Rojer
Grand Slam Australian Open Miks dobler
04:40
lør
Elise Mertens vs Madison Keys
Grand Slam Australia Open - Damer
04:40
lør
Paes/Stosur vs Peschke/Koolhof
Grand Slam Australian Open Miks dobler
04:45
lør
Novak Djokovic vs Denis Shapovalov
Grand Slam Australia Open
05:05
lør
Cuevas/Verdasco vs Ram/Salisbury
Grand Slam Australian Open Dobler
05:30
lør
Shuai Zhang/J vs Babos/Fucsovics
Grand Slam Australian Open Miks dobler
05:35
lør
Borna Coric vs Filip Krajinovic
Grand Slam Australia Open
08:00
lør
Timea Bacsinszky vs Garbiñe Muguruza
Grand Slam Australia Open - Damer
08:00
lør
Simona Halep vs Venus Williams
Grand Slam Australia Open - Damer
08:00
lør
Alexander Zverev vs Alex Bolt
Grand Slam Australia Open
09:15
lør
Lucas Pouille vs Alexei Popyrin
Grand Slam Australia Open
10:00
lør
Camila Giorgi vs Karolina Pliskova
Grand Slam Australia Open - Damer
11:00
lør
Karlovskiy/Khabibulin vs Kolar/Pavlasek
Challenger Dobbel Koblenz
14:00
lør
Tallon Griekspoor vs Gianluca Mager
Challenger Koblenz
16:00
lør
Pavel Kotov vs Roberto Ortega-Olmedo
Challenger Koblenz