Live-TV

Annonsørinnhold:
Vår samarbeidsparter Unibet har rettighetene til alle ATP- og WTA-turneringene, samt en rekke andre turneringer, blant annet flere av turneringene de norske spillerne er med i. Under er en oversikt over dagens kamper Unibet tilbyr Tennis-Norges lesere muligheten til å se. Ved å klikke på hver enkelt kamp blir du ført videre til Unibets sider.

Casper Ruud vs Robin Haase
ATP Hamburg
J Satral vs Pavel Nejedly
Challenger Praha
Lucrezia Stefanini vs Aneta Laboutkova
ITF Kval. - Damer Praha
Sorana Cirstea vs Valentina Ivakhnenko
WTA Jurmala
Paula Ormaechea vs Kristina Kucova
WTA Jurmala
Nicoleta-Catalina Dascalu vs Tayisiya Morderger
ITF Kval. - Damer Praha
Steve Darcis vs Joao Sousa
ATP Gstaad
Sumit Nagal vs Richard Gasquet
ATP Hamburg
Filippo Baldi vs Taro Daniel
ATP Gstaad
Dominic Thiem vs Pablo Cuevas
ATP Hamburg
Kristyna Pliskova vs Caroline Garcia
WTA Jurmala
11:03
tir
Blaz Rola vs D Kuzmanov
Challenger Tampere
11:05
tir
Alejandro Davidovich Fokina vs Juan Ignacio Londero
ATP Hamburg
11:15
tir
Kenny De Schepper vs Lukas Rosol
Challenger Praha
11:20
tir
Raluca Georgiana Serban vs M Pradova
ITF - Damer Praha
11:20
tir
Ankita Raina vs Patricia Maria Tig
WTA Jurmala
11:27
tir
Tristan Lamasine vs Vaclav Safranek
Challenger Praha
11:30
tir
Carballes Baena/Munar vs Cerretani/Fabbiano
ATP Dobbel Gstaad
11:30
tir
Caroline Werner vs Magdalena Pantuckova
ITF Kval. - Damer Praha
11:35
tir
Katarzyna Kawa vs Ysaline Bonaventure
WTA Jurmala
12:15
tir
Pablo Carreno Busta vs Yannick Hanfmann
ATP Hamburg
12:25
tir
Pedro Sakamoto vs Constant Lestienne
Challenger Praha
12:30
tir
Golubev/Nedovyesov vs Grigelis/Vervoort
Challenger Dobbel Praha
12:30
tir
Draganja/Milojevic vs Zielinski/Zuk
Challenger Dobbel Praha
12:30
tir
Chloe Paquet vs Basak Eraydin
WTA Jurmala
12:35
tir
Tatjana Maria vs Jana Fett
WTA Jurmala
12:35
tir
Nina Stojanovic vs A Sasnovich
WTA Jurmala
12:50
tir
Sofya Lansere vs Alexandra Cadantu
ITF - Damer Praha
13:00
tir
Hanna Chang vs Joelle Kissell
ITF Kval. - Damer Ashland
13:00
tir
Ingrid Neel vs Annabelle Xu
ITF Kval. - Damer Granby
13:00
tir
Kennedy Shaffer vs Alexa Glatch
ITF Kval. - Damer Ashland
13:00
tir
Kilnarova/Milenkovic vs Laboutkova/Orpana
ITF Kvinner - Dobbel Praha
13:00
tir
Ariana Arseneault vs A Craciun
ITF Kval. - Damer Granby
13:00
tir
Henri Laaksonen vs Albert Ramos-Viñolas
ATP Gstaad
13:15
tir
Bernabe Zapata Miralles vs Adam Pavlasek
Challenger Praha
13:30
tir
Duran/Molteni vs Lorenzi/Sonego
ATP Dobbel Gstaad
13:30
tir
Nicolas Jarry vs Alexander Zverev
ATP Hamburg
13:45
tir
Marco Cecchinato vs Federico Delbonis
ATP Hamburg
13:50
tir
Elena Rybakina vs Xinyun Han
WTA Jurmala
14:00
tir
Yannick Mertens vs Kooros Ghasemi
Challenger Granby
14:00
tir
Danilo Petrovic vs Alexander Sarkissian
Challenger Granby
14:00
tir
A-L Friedsam vs Stefanie Voegele
WTA Palermo
14:00
tir
Strong Kirchheimer vs Alejandro Gonzalez
Challenger Binghamton
14:00
tir
Heyman/O'Connell vs Elias/Sousa
Challenger Dobbel Tampere
14:00
tir
Sara Sorribes Tormo vs Fiona Ferro
WTA Palermo
14:00
tir
Jasmine Paolini vs Laura Siegemund
WTA Palermo
14:00
tir
Roy Smith vs Carlos Gomez-Herrera
Challenger Binghamton
14:30
tir
Hrdinova/Laskutova vs Andrei/Zarytska
ITF Kvinner - Dobbel Praha
14:30
tir
Laslo Djere vs Filip Krajinovic
ATP Hamburg
14:30
tir
Alycia Parks vs Lorraine Guillermo
ITF Kval. - Damer Ashland
15:00
tir
Alessandro Bega vs Patrik Niklas-Salminen
Challenger Tampere
15:00
tir
Soonwoo Kwon vs Prajnesh Gunneswaran
ATP Atlanta
15:00
tir
Matthew Ebden vs Kamil Majchrzak
ATP Atlanta
15:05
tir
Bara/Jakupovic vs Gamiz/Ormaechea
WTA Dobbel Jurmala
15:20
tir
Denis Istomin vs Marc-Andrea Huesler
ATP Gstaad
15:50
tir
Brichackova/Kopecka vs Pulchartova/Vangelova
ITF Kvinner - Dobbel Praha
16:00
tir
Ann Li vs Hayley Carter
ITF - Damer Ashland
16:00
tir
Gail Brodsky vs En Shuo Liang
ITF - Damer Ashland
16:00
tir
Hindova/Vlkovska vs Dascalu/Serba
ITF Kvinner - Dobbel Praha
16:00
tir
Lloyd Glasspool vs Collin Altamirano
Challenger Binghamton
16:00
tir
Joshua Peck vs Tobias Simon
Challenger Granby
16:00
tir
M Neuchrist vs D Novikov
Challenger Granby
16:05
tir
Anastasija Sevastova vs V Flink
WTA Jurmala
16:30
tir
Fabio Fognini vs Julian Lenz
ATP Hamburg
17:20
tir
Jelena Ostapenko vs Bernarda Pera
WTA Jurmala
17:30
tir
Reilly Opelka vs Alexander Bublik
ATP Atlanta
17:30
tir
Anderson/Brengle vs Babic/Rosenqvist
ITF Kvinner - Dobbel Ashland
18:00
tir
Martin Redlicki vs Luke Saville
Challenger Binghamton
18:00
tir
Nathan Ponwith vs Aleksandar Vukic
Challenger Binghamton
18:00
tir
Takanyi Garanganga vs Zhe Li
Challenger Granby
18:00
tir
Maxime Janvier vs C Ilkel
Challenger Granby
20:00
tir
Alexander Ritschard vs Michail Pervolarakis
Challenger Binghamton
20:00
tir
Alex Rybakov vs Bernardo Saraiva
Challenger Binghamton
20:00
tir
Manuel Sanchez Montemayor vs Y Uchiyama
Challenger Granby
20:00
tir
Duckhee Lee/Y vs Aragone/Lawson
Challenger Dobbel Binghamton
20:00
tir
Preston Brown vs Maxime Cressy
Challenger Binghamton
21:00
tir
John McNally vs Nathan Pasha
Challenger Binghamton
21:00
tir
Copil/Paes vs Fritz/Norrie
ATP Dobbel Atlanta
22:00
tir
Hach/H vs Harris/Santillan
Challenger Dobbel Granby
22:00
tir
S Bangoura vs Andrew Fenty
Challenger Binghamton
22:30
tir
Benjamin Sigouin vs Hiroki Moriya
Challenger Granby
23:00
tir
Ugo Humbert vs Colton Gromley
ATP Atlanta
23:00
tir
Miomir Kecmanovic vs Jack Sock
ATP Atlanta

onsdag

00:00
ons
Diez/Uchida vs Arconada/Evan Zhu
Challenger Dobbel Granby