Live-TV

Annonsørinnhold:
Vår samarbeidsparter Unibet har rettighetene til alle ATP- og WTA-turneringene, samt en rekke andre turneringer, blant annet flere av turneringene de norske spillerne er med i. Under er en oversikt over dagens kamper Unibet tilbyr Tennis-Norges lesere muligheten til å se. Ved å klikke på hver enkelt kamp blir du ført videre til Unibets sider.

Hiroki Moriya vs Viktor Troicki
Challenger Bangkok
Dudi Sela vs JC Aragone
Challenger Bangkok
Go Soeda vs Thiemo De Bakker
Challenger Bangkok
05:20
tor
Naho Sato vs R Anderson
ITF - Damer Kyoto
06:00
tor
Gonzales/Lawson vs Purcell/Reid
Challenger Dobbel Bangkok
06:27
tor
Prajnesh Gunneswaran vs Soon Woo Kwon
Challenger Bangkok
06:47
tor
Alejandro Davidovich Fokina vs Yuichi Sugita
Challenger Bangkok
08:00
tor
Alcantara/Saraiva vs Oliveira/Zhe Li
Challenger Dobbel Bangkok
08:10
tor
Rakpuangchon/Srirat vs Gakhov/Mager
Challenger Dobbel Bangkok
08:30
tor
Namigata/Plipuech vs Kajitani/Nishimoto
ITF Kvinner - Dobbel Kyoto
09:00
tor
Andrea Vavassori vs R Marcora
Challenger Bergamo
09:30
tor
Jay Clarke vs Jan Choinski
Challenger Bergamo
10:00
tor
Su-Wei Hsieh vs Karolina Pliskova
WTA Dubai
11:00
tor
Luca Vanni vs Lorenzo Giustino
Challenger Bergamo
11:00
tor
Arantxa Rus vs Ekaterina Alexandrova
WTA Budapest
11:00
tor
Mclachlan/Middelkoop vs Cheng-Peng Hsieh/C
ATP Dobbel Marseille
11:15
tor
Viktoria Kuzmova vs Petra Kvitova
WTA Dubai
11:30
tor
T Lamasine vs Raul Brancaccio
Challenger Bergamo
12:15
tor
Irina-Camelia Begu vs Evgeniya Rodina
WTA Budapest
12:20
tor
Nedunchezhiyan/Raja vs Melzer/Oswald
ATP Dobbel Marseille
13:00
tor
Clayton/Shamasdin vs Draganja/Siljestrom
Challenger Dobbel Bergamo
13:00
tor
Jannik Sinner vs Viktor Galovic
Challenger Bergamo
13:00
tor
Fernando Verdasco vs Matthias Bachinger
ATP Marseille
13:00
tor
Broady/Sanders vs Alexandrova/Zvonareva
WTA Dobbel Budapest
14:15
tor
Kovinic/Routliffe vs Begu/Voskoboeva
WTA Dobbel Budapest
14:20
tor
Arthur De Greef vs Baptiste *** Crepatte
Challenger Bergamo
14:20
tor
Ugo Humbert vs Borna Coric
ATP Marseille
15:00
tor
Martos Gornes/Voljacques vs Cacic/Vervoort
Challenger Dobbel Bergamo
15:00
tor
Simona Halep vs B Bencic
WTA Dubai
15:30
tor
Marketa Vondrousova vs Anna Blinkova
WTA Budapest
15:30
tor
Blinkova/Potapova vs Garcia Perez/Voracova
WTA Dobbel Budapest
16:00
tor
Lindstedt/Puetz vs Arevalo/Cerretani
ATP Dobbel Delray Beach
16:00
tor
Arends/Weissborn vs Eysseric/Simon
ATP Dobbel Marseille
16:15
tor
Carla Suarez Navarro vs Elina Svitolina
WTA Dubai
17:00
tor
Brkic/Brown vs Ocleppo/Vavassori
Challenger Dobbel Bergamo
17:00
tor
Evgeny Donskoy vs Stefano Napolitano
Challenger Bergamo
17:00
tor
Christian Harrison vs Gonzalo Escobar
Challenger Morelos
17:00
tor
Stefan Kozlov vs Roberto Quiroz
Challenger Morelos
17:30
tor
Steve Johnson vs Paolo Lorenzi
ATP Delray Beach
18:00
tor
David Goffin vs Benoit Paire
ATP Marseille
18:20
tor
D Novikov vs Renzo Olivo
Challenger Morelos
18:30
tor
Alison Van Uytvanck vs Iga Swiatek
WTA Budapest
19:00
tor
Grigelis/Kolar vs Caruana/Sinner
Challenger Dobbel Bergamo
19:00
tor
Gianluigi Quinzi vs Elliot Benchetrit
Challenger Bergamo
19:00
tor
Santiago Giraldo vs Steven Diez
Challenger Morelos
19:00
tor
Roberto Ortega-Olmedo vs Joao Menezes
Challenger Morelos
19:30
tor
Radu Albot vs Nick Kyrgios
ATP Delray Beach
19:30
tor
Sergiy Stakhovsky vs Gregoire Barrere
ATP Marseille
19:40
tor
Diez/Ortega-Olmedo vs Escobar/Martinez
Challenger Dobbel Morelos
20:00
tor
Madison Brengle vs Kateryna Kozlova
WTA Budapest
20:50
tor
Bryan/Bryan vs Mannarino/Nys
ATP Dobbel Delray Beach
23:00
tor
Goransson/Huesler vs Galan/Giraldo
Challenger Dobbel Morelos
23:00
tor
Guillermo Garcia-Lopez vs Mackenzie McDonald
ATP Delray Beach

fredag

00:00
fre
Harrison/Novikov vs Hach Verdugo/Pavic
Challenger Dobbel Morelos
01:00
fre
Juan Martin Del Potro vs Reilly Opelka
ATP Delray Beach
02:00
fre
Gerardo Lopez Villasenor vs Evan King
Challenger Morelos